Lut
02
2021
0

Bus simulator 18 demo

Poznaj zalety wersji demonstracyjnej Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 to popularny symulator autobusu, zarówno online, jak i offline. Jest bardzo realistyczny w swoim podejściu, ponieważ bierze pod uwagę fizykę dróg, po których będziesz jeździć. W związku z tym nie będziesz sfrustrowany wstrząsami lub kolizjami, których w przeciwnym razie możesz się spodziewać. Możesz jechać autobusem, gdziekolwiek chcesz. Jest to szczególnie przydatne, jeśli podróżujesz po Europie.

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że to doświadczenie jest tak dobre, jest fakt, że komputer prowadzący autobus porusza się razem z tobą. Otrzymujesz informacje zwrotne w czasie rzeczywistym z komputera pokładowego autobusu. Identyfikuje ruch i prędkość za pomocą GPS. Następnie oblicza najlepszą trasę dla Ciebie. Następnie przedstawia wizualny wygląd całej podróży, a także szczegóły wszystkich przystanków, które wykonałeś.

Jedną rzeczą, którą musisz się upewnić, jest wykonanie kopii zapasowej swojego przewodnika. Jest to zupełnie osobny plik i musi być gotowy na wypadek jakichkolwiek problemów podczas jazdy. Mogą to być usterki kierowcy lub autobusu. W ten sposób, nawet jeśli twoje pierwsze wrażenie okaże się błędne, możesz łatwo cofnąć się i spróbować ponownie. Można to zrobić na wiele sposobów, w tym wykonać kopię zapasową gry na dysku twardym i wymienić istniejącą płytę CD.

Jednak jednym z aspektów dema, który nie zawsze jest dobrze wyjaśniony, są warunki pogodowe podczas trasy. Istnieje „raport pogodowy”, który przedstawia prognozę na najbliższe pięć dni. Pokazuje szanse na deszcz, zmiany temperatury i odczuwalny chłód. Obejmuje również wszystkie miejsca, do których się wybierasz w symulatorze autobusu. Jeśli nie rozumiesz niczego w tej sekcji, lepiej wyjść teraz i wrócić do wersji demonstracyjnej.

Jazda autostradą to najgorsza część każdej podróży autostradą. Będziesz mieć częste awarie i duży ruch, szczególnie w nocy. W ciągu dnia na drogach jeździ mniej samochodów, więc łatwiej będzie mieć przyjemniejszą jazdę. Jadąc autostradą w nocy, będziesz miał szczęście, że przeżyjesz, dlatego bardzo ważne jest, aby przyzwyczaić się do tej części gry autobusowej.

W ciągu dnia ruch jest mniejszy, więc znacznie łatwiej będzie wziąć udział w symulatorze autobusu i dobrze się bawić. Na początku są wolne czasy, ale będą one trwać przez całą grę. Silnik symulacji autobusu jest w pełni regulowany, dzięki czemu możesz cieszyć się płynną podróżą. Cała sceneria, którą widzisz, jest dokładnie taka sama, jak prawdziwa jazda, więc przyzwyczaisz się do tego, jak wygląda.

Oprócz tego istnieją również wyzwania, które możesz podjąć, aby zwiększyć swoje umiejętności. W miarę postępów na kolejnych poziomach doświadczenia otrzymasz bonusy i dodatkowe pieniądze. W miarę wykonywania wyzwań zostaniesz nagrodzony większą ilością czasu, a nawet możesz otrzymać szansę na jazdę w różnych obszarach. Nie tylko przyzwyczaisz się do sterowania autobusem, ale także przyzwyczaisz się do wrażeń z jazdy.

Nie musisz się jednak zbytnio martwić, ponieważ po ukończeniu szkolenia i przygotowaniu się do podjęcia prawdziwych wyzwań gra wychodzi za darmo. Nie musisz nawet pobierać go na swój komputer, zanim podejmiesz wyzwanie. Po prostu załaduj grę o prowadzeniu autobusu i ciesz się swoim pierwszym doświadczeniem. Jest to również doskonały wybór, jeśli nadal uczysz się obsługi oprogramowania do symulacji magistrali. Doświadczenie wszystkich wyzwań i różnych scenariuszy z pewnością sprawi, że nauczysz się czegoś nowego.